תאימות DEV
תאימות DEV

דף זה מפרט את ההתקדמות של ScummVM בכל הקשור לתאימות משחק פרטנית. אנא שימו לב שרשימה זו חלה על הגרסאות באנגלית של משחקים. אנו מנסים לבדוק גרסאות רבות של משחקים, אולם יש לעיתים בעיות בשפות אחרות.

לחץ על שם המשחק כדי להציג את כל ההערות על המשחק.

זוהי התאימות של גרסת הפיתוח הנוכחית, לא של מהדורה יציבה (אנא עיין באחת מההוראות הבאות לקבלת טבלאות התאימות של המהדורות היציבות: )

מכיוון שזה הסטטוס של גרסת הפיתוח, עלולות להיווצר תקלות זמניות מדי פעם עם שינויים חדשים, ולכן רשימה זו מתייחסת לתרחיש 'במקרה הטוב'. מומלץ מאוד להשתמש במהדורה היציבה האחרונה, במידת האפשר.

לתשומך לבך: ScummVM לא כוללת משחקים כלל. על מנת לשחק באחד המשחקים בדף עליך להחזיק בעותק שלו ולהוסיף אותו אל ScummVM. ניתן להשיג חלק מהמשחקים בחינם בדף הורדת המשחקים שלנו. עבור משחקים אחרים קיים הדף היכן להשיג את המשחקים בויקי שלנו. מידע נוסף על הוספת משחקים אל ScummVM קיים בתיעוד.

עודכן לאחרונה: 2 באוק׳ 2022

מפתח צבעים
לא נבחן שבור פגום טוב מעולה
טבלת תאימות משחקים של Delphine Software
שם מלא של המשחק ScummVM ID רמת תמיכה
007: James Bond - The Stealth Affair cine:os טוב
Cruise for a Corpse cruise:cruise מעולה
Future Wars: Adventures in Time cine:fw טוב
טבלת תאימות משחקים של Interactive Fiction
שם מלא של המשחק ScummVM ID רמת תמיכה
ADRIFT Interactive Fiction games glk:adrift טוב
AGT Interactive Fiction games glk:agt טוב
AdvSys Interactive Fiction games glk:advsys טוב
Alan 2 & 3 Interactive Fiction games glk:alan טוב
Archetype Interactive Fiction games glk:archetype טוב
Glulx Interactive Fiction games glk:glulx טוב
Hugo Interactive Fiction games glk:hugo טוב
JACL Interactive Fiction games glk:jacl טוב
Level 9 Interactive Fiction games glk:level9 טוב
Quest Interactive Fiction games glk:quest טוב
Scott Adams Interactive Fiction games glk:scottadams טוב
ZCode (Infocom and Inform) Interactive Fiction games glk:zcode טוב
טבלת תאימות משחקים של Living Books
שם מלא של המשחק ScummVM ID רמת תמיכה
Aesop's Fables: The Tortoise and the Hare mohawk:tortoise טוב
Arthur's Birthday mohawk:arthurbday טוב
Dr. Seuss's ABC mohawk:seussabc טוב
Green Eggs and Ham mohawk:greeneggs טוב
Harry and the Haunted House mohawk:harryhh טוב
Just Grandma and Me mohawk:grandma טוב
Little Monster at School mohawk:lilmonster טוב
Marc Brown's Arthur's Teacher Trouble mohawk:arthur טוב
Ruff's Bone mohawk:ruff טוב
Sheila Rae, the Brave mohawk:sheila טוב
The Berenstain Bears Get in a Fight mohawk:bearfight טוב
The Berenstain Bears In The Dark mohawk:beardark טוב
The New Kid on the Block mohawk:newkid טוב
טבלת תאימות משחקים של Sierra
שם מלא של המשחק ScummVM ID רמת תמיכה
Astro Chicken sci:astrochicken מעולה
Castle of Dr. Brain sci:castlebrain מעולה
Code-Name: Iceman sci:iceman מעולה
Conquests of Camelot: The Search for the Grail sci:camelot מעולה
Conquests of the Longbow: The Legend of Robin Hood sci:longbow מעולה
Donald Duck's Playground agi:ddp טוב
EcoQuest II: Lost Secret of the Rainforest sci:ecoquest2 מעולה
EcoQuest: The Search for Cetus sci:ecoquest מעולה
Freddy Pharkas: Frontier Pharmacist sci:freddypharkas מעולה
Gabriel Knight: Sins of the Fathers sci:gk1 מעולה
Gold Rush! agi:goldrush טוב
Hero's Quest: So You Want to Be a Hero agi:qfg1 מעולה
Hi-Res Adventure #0: Mission Asteroid adl:hires0 טוב
Hi-Res Adventure #1: Mystery House adl:hires1 טוב
Hi-Res Adventure #2: The Wizard and the Princess adl:hires2 טוב
Hi-Res Adventure #3: Cranston Manor adl:hires3 טוב
Hi-Res Adventure #4: Ulysses and the Golden Fleece adl:hires4 טוב
Hi-Res Adventure #5: Time Zone adl:hires5 טוב
Hi-Res Adventure #6: The Dark Crystal adl:hires6 טוב
Hoyle Classic Card Games sci:hoyle4 מעולה
Hoyle Classic Games sci:hoyle5 טוב
Hoyle Solitaire sci:hoyle5solitaire מעולה
Hoyle: Official Book of Games - Volume 1 sci:hoyle1 מעולה
Hoyle: Official Book of Games - Volume 2: Solitaire sci:hoyle2 מעולה
Hoyle: Official Book of Games - Volume 3 sci:hoyle3 מעולה
Inside the Chest sci:chest מעולה
Jones in the Fast Lane sci:jones מעולה
King's Quest I: Quest for the Crown agi:kq1 טוב
King's Quest II: Romancing the Throne agi:kq2 מעולה
King's Quest III: To Heir Is Human agi:kq3 טוב
King's Quest IV: The Perils of Rosella agi:kq4 טוב
King's Quest IV: The Perils of Rosella sci:kq4sci מעולה
King's Quest V: Absence Makes the Heart Go Yonder! sci:kq5 מעולה
King's Quest VI: Heir Today, Gone Tomorrow sci:kq6 מעולה
King's Quest VII: The Princeless Bride sci:kq7 טוב
King's Quest: Quest for the Crown sci:kq1sci מעולה
King's Questions sci:kquestions מעולה
Laura Bow 2: The Dagger of Amon Ra sci:laurabow2 מעולה
Laura Bow: The Colonel's Bequest sci:laurabow מעולה
Leisure Suit Larry 2: Goes Looking for Love (in Several Wrong Places) sci:lsl2 מעולה
Leisure Suit Larry 3: Passionate Patti in Pursuit of the Pulsating Pectorals sci:lsl3 מעולה
Leisure Suit Larry 5: Passionate Patti Does a Little Undercover Work sci:lsl5 מעולה
Leisure Suit Larry 6: Shape Up or Slip Out! sci:lsl6 מעולה
Leisure Suit Larry 6: Shape Up or Slip Out! sci:lsl6hires מעולה
Leisure Suit Larry 7: Love for Sail! sci:lsl7 מעולה
Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards agi:lsl1 טוב
Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards sci:lsl1sci מעולה
Lighthouse: The Dark Being sci:lighthouse טוב
Manhunter 2: San Francisco agi:mh2 טוב
Manhunter: New York agi:mh1 טוב
Mickey's Space Adventure agi:mickey טוב
Mixed Up Fairy Tales sci:fairytales מעולה
Mixed-Up Mother Goose agi:mixedup טוב
Mixed-Up Mother Goose sci:mothergoose מעולה
Mixed-Up Mother Goose sci:mothergoose256 מעולה
Mixed-Up Mother Goose Deluxe sci:mothergoosehires מעולה
Pepper's Adventures in Time sci:pepper מעולה
Phantasmagoria sci:phantasmagoria טוב
Phantasmagoria 2: A Puzzle of Flesh sci:phantasmagoria2 מעולה
Police Quest 2: The Vengeance sci:pq2 מעולה
Police Quest 3: The Kindred sci:pq3 מעולה
Police Quest IV: Open Season sci:pq4 טוב
Police Quest: In Pursuit of the Death Angel agi:pq1 טוב
Police Quest: In Pursuit of the Death Angel sci:pq1sci מעולה
Police Quest: SWAT sci:pqswat טוב
Quest for Glory I: So You Want To Be A Hero sci:qfg1vga מעולה
Quest for Glory II: Trial by Fire sci:qfg2 מעולה
Quest for Glory III: Wages of War sci:qfg3 מעולה
Quest for Glory IV: Shadows of Darkness sci:qfg4 מעולה
RAMA sci:rama טוב
Shivers sci:shivers מעולה
Slater & Charlie Go Camping sci:slater מעולה
Space Quest 6: Roger Wilco in the Spinal Frontier sci:sq6 טוב
Space Quest I: Roger Wilco in the Sarien Encounter sci:sq1sci מעולה
Space Quest II: Chapter II - Vohaul's Revenge agi:sq2 טוב
Space Quest III: The Pirates of Pestulon sci:sq3 מעולה
Space Quest IV: Roger Wilco and the Time Rippers sci:sq4 מעולה
Space Quest V: The Next Mutation sci:sq5 מעולה
Space Quest: Chapter I - The Sarien Encounter agi:sq1 טוב
The Beast Within: A Gabriel Knight Mystery sci:gk2 מעולה
The Black Cauldron agi:bc טוב
The Island of Dr. Brain sci:islandbrain מעולה
Torin's Passage sci:torin מעולה
Troll's Tale agi:troll טוב
Winnie the Pooh in the Hundred Acre Wood agi:winnie טוב
טבלת תאימות משחקים של Humongous Entertainment
שם מלא של המשחק ScummVM ID רמת תמיכה
Backyard Baseball scumm:baseball טוב
Backyard Baseball 2001 scumm:baseball2001 טוב
Backyard Baseball 2003 scumm:baseball2003 טוב
Backyard Football scumm:football טוב
Backyard Football 2002 scumm:football2002 טוב
Bear Stormin' scumm:brstorm מעולה
Big Thinkers! 1st Grade scumm:thinker1 מעולה
Big Thinkers! Kindergarten scumm:thinkerk מעולה
Blue's 123 Time Activities scumm:blues123time טוב
Blue's ABC Time Activities scumm:bluesabctime טוב
Blue's Clues: Blue's Art Time Activities scumm:arttime פגום
Blue's Clues: Blue's Birthday Adventure scumm:bluesbirthday טוב
Blue's Reading Time Activities scumm:readtime טוב
Blue's Treasure Hunt scumm:bluestreasurehunt פגום
Fatty Bear's Birthday Surprise scumm:fbear מעולה
Fatty Bear's FunPack scumm:fbpack מעולה
Freddi Fish 2: The Case of the Haunted Schoolhouse scumm:freddi2 מעולה
Freddi Fish 3: The Case of the Stolen Conch Shell scumm:freddi3 מעולה
Freddi Fish 4: The Case of the Hogfish Rustlers of Briny Gulch scumm:freddi4 מעולה
Freddi Fish 5: The Case of the Creature of Coral Cove scumm:freddicove טוב
Freddi Fish and Luther's Maze Madness scumm:maze מעולה
Freddi Fish and Luther's Water Worries scumm:water מעולה
Freddi Fish and the Case of the Missing Kelp Seeds scumm:freddi מעולה
Let's Explore the Airport scumm:airport מעולה
Let's Explore the Farm scumm:farm מעולה
Let's Explore the Jungle scumm:jungle מעולה
Pajama Sam 2: Thunder and Lightning Aren't so Frightening scumm:pajama2 מעולה
Pajama Sam 3: You Are What You Eat From Your Head To Your Feet scumm:pajama3 טוב
Pajama Sam's Lost & Found scumm:lost מעולה
Pajama Sam's Sock Works scumm:socks מעולה
Pajama Sam: Games to Play on Any Day scumm:pjgames מעולה
Pajama Sam: No Need to Hide When It's Dark Outside scumm:pajama טוב
Putt-Putt Enters the Race scumm:puttrace מעולה
Putt-Putt Goes to the Moon scumm:puttmoon מעולה
Putt-Putt Joins the Circus scumm:puttcircus טוב
Putt-Putt Joins the Parade scumm:puttputt מעולה
Putt-Putt Saves the Zoo scumm:puttzoo מעולה
Putt-Putt Travels Through Time scumm:putttime מעולה
Putt-Putt and Fatty Bear's Activity Pack scumm:activity מעולה
Putt-Putt and Pep's Balloon-O-Rama scumm:balloon מעולה
Putt-Putt and Pep's Dog on a Stick scumm:dog מעולה
Putt-Putt's Fun Pack scumm:funpack מעולה
SPY Fox in "Cheese Chase" scumm:chase מעולה
Spy Fox 2: "Some Assembly Required" scumm:spyfox2 מעולה
Spy Fox in "Dry Cereal" scumm:spyfox מעולה
Spy Fox in "Hold the Mustard" scumm:mustard מעולה
Spy Fox: "Operation Ozone" scumm:spyozon טוב
טבלת תאימות משחקים של Coktel Vision
שם מלא של המשחק ScummVM ID רמת תמיכה
Bargon Attack gob:bargon מעולה
Croustibat gob:crousti לא נבחן
Fascination gob:fascination מעולה
Geisha gob:geisha טוב
Gobliiins gob:gob1 מעולה
Gobliins 2: The Prince Buffoon gob:gob2 מעולה
Goblins Quest 3 gob:gob3 מעולה
Lost in Time gob:lit מעולה
Once Upon A Time: Little Red Riding Hood gob:littlered טוב
Playtoons Limited Edition - Bambou le sauveur de la jungle gob:bambou מעולה
The Bizarre Adventures of Woodruff and the Schnibble gob:woodruff מעולה
Urban Runner gob:urban מעולה
Ween: The Prophecy gob:ween מעולה
טבלת תאימות משחקים של Revolution
שם מלא של המשחק ScummVM ID רמת תמיכה
Beneath a Steel Sky sky:sky מעולה
Broken Sword II: The Smoking Mirror sword2:sword2 מעולה
Broken Sword: The Shadow of the Templars sword1:sword1 מעולה
Lure of the Temptress lure:lure טוב
טבלת תאימות משחקים של Westwood Studios
שם מלא של המשחק ScummVM ID רמת תמיכה
Blade Runner bladerunner:bladerunner טוב
Eye of the Beholder kyra:eob מעולה
Eye of the Beholder II: The Legend of Darkmoon kyra:eob2 מעולה
Lands of Lore: The Throne of Chaos kyra:lol מעולה
The Legend of Kyrandia kyra:kyra1 מעולה
The Legend of Kyrandia: Book 3 - Malcolm's Revenge kyra:kyra3 מעולה
The Legend of Kyrandia: Hand of Fate kyra:kyra2 מעולה
טבלת תאימות משחקים של Tsunami Games
שם מלא של המשחק ScummVM ID רמת תמיכה
Blue Force tsage:blueforce טוב
Return to Ringworld tsage:ringworld2 טוב
Ringworld: Revenge of the Patriarch tsage:ringworld טוב
טבלת תאימות משחקים של Trilobyte
שם מלא של המשחק ScummVM ID רמת תמיכה
Clandestiny groovie:clandestiny טוב
The 11th Hour: The Sequel to The 7th Guest groovie:11h טוב
The 7th Guest groovie:t7g מעולה
Uncle Henry's Playhouse groovie:unclehenry טוב
טבלת תאימות משחקים של Magnetic Scrolls
שם מלא של המשחק ScummVM ID רמת תמיכה
Corruption magnetic:corruption טוב
Fish! magnetic:fish טוב
Jinxter magnetic:jinxter טוב
Myth magnetic:myth טוב
The Guild of Thieves magnetic:guild טוב
The Pawn magnetic:pawn טוב
Wonderland magnetic:wonderland טוב
טבלת תאימות משחקים של Origin Systems
שם מלא של המשחק ScummVM ID רמת תמיכה
Crusader: No Remorse ultima:remorse טוב
Ultima IV: Quest of the Avatar ultima:ultima4 טוב
Ultima VI: The False Prophet ultima:ultima6 טוב
Ultima VIII - Pagan ultima:ultima8 טוב
טבלת תאימות משחקים של Animation Magic
שם מלא של המשחק ScummVM ID רמת תמיכה
Darby the Dragon composer:darby טוב
Gregory and the Hot Air Balloon composer:gregory טוב
Magic Tales: Baba Yaga and the Magic Geese composer:babayaga לא נבחן
Magic Tales: Imo & the King composer:imoking לא נבחן
Magic Tales: Liam Finds a Story composer:liam טוב
Magic Tales: Sleeping Cub's Test of Courage composer:sleepingcub טוב
Magic Tales: The Little Samurai composer:littlesamurai לא נבחן
Magic Tales: The Princess and the Crab composer:princess טוב
טבלת תאימות משחקים של Adventure Soft
שם מלא של המשחק ScummVM ID רמת תמיכה
Elvira - Mistress of the Dark agos:elvira1 טוב
Elvira II: The Jaws of Cerberus agos:elvira2 טוב
Personal Nightmare agos:pn טוב
Simon the Sorcerer agos:simon1 מעולה
Simon the Sorcerer II: The Lion, the Wizard and the Wardrobe agos:simon2 מעולה
Simon the Sorcerer's Puzzle Pack: Demon in my Pocket agos:dimp טוב
Simon the Sorcerer's Puzzle Pack: Jumble agos:jumble טוב
Simon the Sorcerer's Puzzle Pack: NoPatience agos:puzzle טוב
Simon the Sorcerer's Puzzle Pack: Swampy Adventures agos:swampy טוב
The Feeble Files agos:feeble מעולה
Waxworks agos:waxworks טוב
טבלת תאימות משחקים של LucasArts
שם מלא של המשחק ScummVM ID רמת תמיכה
Escape From Monkey Island grim:monkey4 פגום
Full Throttle scumm:ft טוב
Grim Fandango grim:grim טוב
Indiana Jones and the Fate of Atlantis scumm:atlantis מעולה
Indiana Jones and the Last Crusade: The Graphic Adventure scumm:indy3 טוב
Loom scumm:loom מעולה
Maniac Mansion scumm:maniac מעולה
Maniac Mansion: Day of the Tentacle scumm:tentacle מעולה
Monkey Island 2: LeChuck's Revenge scumm:monkey2 מעולה
Passport to Adventure (Indiana Jones and the Last Crusade, The Secret of Monkey Island, Loom) scumm:pass מעולה
Sam & Max: Hit the Road scumm:samnmax מעולה
The Curse of Monkey Island scumm:comi טוב
The Dig scumm:dig טוב
The Secret of Monkey Island scumm:monkey מעולה
Zak McKracken and the Alien Mindbenders scumm:zak טוב
טבלת תאימות משחקים של Fan game
שם מלא של המשחק ScummVM ID רמת תמיכה
Escape from the Mansion wintermute:escapemansion טוב
Space Quest Minus 1: Decisions of the Elders ags:sqdote טוב
Space Quest: Incinerations ags:sqinc טוב
The Griffon Legend griffon:griffon טוב
טבלת תאימות משחקים של Off Studio
שם מלא של המשחק ScummVM ID רמת תמיכה
Five Lethal Demons wintermute:5ld טוב
Five Magical Amulets wintermute:5ma טוב
Helga Deep In Trouble wintermute:helga טוב
טבלת תאימות משחקים של Gray Design Associates
שם מלא של המשחק ScummVM ID רמת תמיכה
Hugo II: Whodunit? hugo:hugo2 טוב
Hugo III: Jungle of Doom hugo:hugo3 טוב
Hugo's House of Horrors hugo:hugo1 טוב
טבלת תאימות משחקים של New World Computing
שם מלא של המשחק ScummVM ID רמת תמיכה
Might and Magic: Clouds of Xeen xeen:cloudsofxeen טוב
Might and Magic: Darkside of Xeen xeen:darksideofxeen טוב
Might and Magic: Swords of Xeen xeen:swordsofxeen טוב
Might and Magic: World of Xeen xeen:worldofxeen טוב
טבלת תאימות משחקים של Cyan Worlds
שם מלא של המשחק ScummVM ID רמת תמיכה
Myst mohawk:myst מעולה
Myst: Masterpiece Edition mohawk:mystme טוב
Riven: The Sequel to Myst mohawk:riven טוב
The Manhole made:manhole טוב
טבלת תאימות משחקים של Presto Studios
שם מלא של המשחק ScummVM ID רמת תמיכה
Myst III: Exile myst3:myst3 טוב
The Journeyman Project 2: Buried in Time buried:buried מעולה
The Journeyman Project: Pegasus Prime pegasus:pegasus טוב
טבלת תאימות משחקים של Polarware
שם מלא של המשחק ScummVM ID רמת תמיכה
OO-Topos comprehend:ootopos טוב
The Crimson Crown: Further Adventures in Transylvania comprehend:crimsoncrown טוב
Transylvania comprehend:transylvania טוב
טבלת תאימות משחקים של Activision
שם מלא של המשחק ScummVM ID רמת תמיכה
Return to Zork made:rtz טוב
Zork Nemesis: The Forbidden Lands zvision:znemesis טוב
Zork: Grand Inquisitor zvision:zgi טוב
טבלת תאימות משחקים של Other
שם מלא של המשחק ScummVM ID רמת תמיכה
1½ Ritter: Auf der Suche nach der hinreißenden Herzelinde wintermute:ritter טוב
3 Skulls of the Toltecs toltecs:toltecs טוב
A Golden Wake ags:goldenwake טוב
Adventure Game Studio games ags:ags טוב
Amazon: Guardians of Eden access:amazon טוב
Bickadoodle wintermute:bickadoodle טוב
Blazing Dragons dragons:dragons טוב
Broken Sword 2.5: The Return of the Templars sword25:sword25 מעולה
Bud Tucker in Double Trouble tucker:tucker מעולה
Chewy: Esc from F5 chewy:chewy מעולה
Chivalry is Not Dead wintermute:chivalry טוב
Daniel in the Lions' Den mohawk:daniel לא נבחן
The Story of Creation mohawk:create לא נבחן
Dead City wintermute:deadcity טוב
Dirty Split wintermute:dirtysplit טוב
Discworld tinsel:dw מעולה
Discworld 2: Missing Presumed ...!? tinsel:dw2 מעולה
Dragon History draci:draci טוב
DreamWeb dreamweb:dreamweb מעולה
Dráscula: The Vampire Strikes Back drascula:drascula מעולה
Duckman: The Graphic Adventures of a Private Dick illusions:duckman טוב
Flight of the Amazon Queen queen:queen מעולה
Full Pipe ngi:fullpipe טוב
Hades Challenge hadesch:hadesch טוב
Harlan Ellison: I Have No Mouth, and I Must Scream saga:ihnm טוב
Inherit the Earth: Quest for the Orb saga:ite מעולה
Hopkins FBI hopkins:hopkins טוב
Hyperspace Delivery Boy! hdb:hdb מעולה
Kathy Rain ags:kathyrain טוב
L-ZONE director:lzone טוב
Leather Goddesses of Phobos! 2: Gas Pump Girls Meet the Pulsating Inconvenience from Planet X made:lgop2 טוב
Little Big Adventure (Relentless: Twinsen's Adventure) twine:lba טוב
MTV's Beavis and Butt-Head in Virtual Stupidity bbvs:bbvs טוב
Marvel Comics Spider-Man: The Sinister Six hypno:sinistersix טוב
Private Eye private:private-eye טוב
Mission Supernova 1 supernova:msn1 טוב
Mission Supernova 2 supernova:msn2 טוב
Mortville Manor mortevielle:mortevielle טוב
Nightlong: Union City Conspiracy trecision:nl מעולה
Nippon Safes, Inc. parallaction:nippon טוב
Obsidian mtropolis:obsidian מעולה
Plumbers Don't Wear Ties plumbers:plumbers טוב
Red Comrades 1: Save the Galaxy petka:petka1 טוב
Red Comrades 2: For the Great Justice petka:petka2 טוב
Resonance ags:resonance טוב
Rex Nebular and the Cosmic Gender Bender mads:nebular טוב
Rodney's Funscreen made:rodney טוב
Rosemary wintermute:rosemary טוב
Sanitarium asylum:sanitarium מעולה
Sfinx cge2:sfinx טוב
Sołtys cge:soltys טוב
Soldier Boyz hypno:soldierboyz טוב
Wetlands hypno:wetlands טוב
Space Quest IV.5 - Roger Wilco and the Voyage Home ags:sq45 טוב
Space Quest: Vohaul Strikes Back ags:sqvsb טוב
Spaceship Warlock director:warlock טוב
Starship Titanic titanic:titanic טוב
Stellaluna mohawk:stellaluna טוב
Teen Agent teenagent:teenagent טוב
The Prince and the Coward prince:prince לא נבחן
Tender Loving Care groovie:tlc טוב
The Labyrinth of Time lab:lab טוב
The Longest Journey stark:tlj טוב
The Lost Files of Sherlock Holmes: Case of the Rose Tattoo sherlock:rosetattoo טוב
The Lost Files of Sherlock Holmes: The Case of the Serrated Scalpel sherlock:scalpel טוב
The Neverhood neverhood:neverhood טוב
The Pink Panther: Hokus Pokus Pink pink:pokus טוב
The Pink Panther: Passport to Peril pink:peril טוב
The White Chamber wintermute:twc טוב
Tony Tough and the Night of Roasted Moths tony:tony מעולה
Toonstruck toon:toon טוב
Touché: The Adventures of the Fifth Musketeer touche:touche טוב
U.F.O.s gnap:gnap טוב
Versailles 1685 cryomni3d:versailles מעולה
Voyeur voyeur:voyeur טוב